top of page

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Czy to boli?

Każdy ma swój próg bólu, ale gra w paintball nie powinna go przekroczyć. Zasady i sprzęt przygotowane są tak, aby każdy mógł czerpać radość z gry. Dodatkowo, adrenalina jaka zazwyczaj udziela się podczas rozgrywki skutecznie tamuje ból i spycha go na drugi plan. Nie ma się czego obawiać ;)

Jak ubrać się do gry?

Ubiór powinien być dostosowany do pogody. Zapewniamy jednoczęściowe kombinezony, więc w okresie letnim gdy jest ciepło wystarczy koszulka i spodenki na zmianę, a gdy jest zimniej dres i bluza. Nie polecamy ubierania dużej ilości ubrań pod kombinezon w celu „ochrony przed kulką”. Jak już ustaliliśmy, to nie boli i nie ma się czego obawiać J

Farba jest łatwo zmywalna, ale zależnie od warunków pogodowych możemy pobrudzić się błotem, ziemią itp., dlatego polecamy również zabranie ze sobą obuwia na zmianę.

Co zabrać ze sobą na paintball?

Przede wszystkim dobry humor. Zapewniamy cały sprzęt wymagany do gry, więc poza ewentualnym ubiorem na zmianę wspomnianym powyżej nie ma potrzeby zabierania nic więcej. Warto jednak zaopatrzyć się w odpowiednie nawodnienie i ewentualny prowiant (jeśli chcecie skorzystać z ogniska). Zalecamy również wzięcie soczewek kontaktowych dla osób noszących okulary, dla własnej wygody. Okulary powinny zmieścić się pod maskę, ale na pewno będzie większy komfort gry bez nich.

Czy gra w paintball jest bezpieczna?

Absolutnie tak! Stosując się do zasad przedstawionych podczas szkolenia i poleceń instruktora będącego na miejscu nie stanie nam się nic złego wynikającego z gry w paintball. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu tych zasad w każdym momencie! Regulamin dostępny jest tutaj.

Jak liczna powinna być grupa?

Nasz poligon zajmuję obszar około 1,5 ha przeznaczonego do gry, dlatego dobrze aby grupa liczyła co najmniej 8 osób. Górna granica to 40-50 osób (wynika z ilości dostępnego sprzętu). Z doświadczenia, optymalna liczba do gry to około 12-30 osób. Jeśli was jest jednak mniej/więcej to również znajdziemy jakieś rozwiązanie!

A co jeśli mi się nie spodoba?

Nic straconego, zawsze można skorzystać ze strefy relaksu i ogniska! Gwarantujemy jednak że za każdym razem staramy się zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do gry, tak aby każdy mógł czerpać radość z gry. Pamiętajcie też, że dużo za leży od was. Będziecie jedyną grupą w danym momencie, więc również i wy odpowiadacie za przyjemną atmosferę podczas gry.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami a na pewno na nie odpowiemy!

KONTAKT

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Regulamin poligonu

Oświadczenie opiekuna

Regulamin konkursów

bottom of page